![Utisci Polaznika 51.](http://pra.rs/wp-content/uploads/2015/11/utisci-polaznika-51..jpg)
Predavanja za 51. generaciju Poslovne škole za PR počela su 24. oktobra, a odmah nakon prvog predavanja polaznici su popunjavali anketu.U anketi su izneli svoje prve utiske o školi kao i predloge za buduće aktivnosti Škole. Polaznici u svojim odgovorima najviše su istakli stručnost, jasnoću i konciznost predavanja, kao i korisnost praktičnog rada kroz radionice.
– Prijatno sam iznenađena sadržajem prvog predavanja, interakcijom predavača sa grupom i sastavom same grupe. Smatram da je pored glavnog programa škole, relevantan i odnos između učesnika i razmena različitih iskustava. Predavače karakteriše jasno i precizno prenošenje informacija, umeće uključivanja polaznika u diskusiju, inspirisanje na razmišljanje i nakon završetka predavanja. Aktivno, ali ne agresivno, prezentuju suštinu predmeta tako da ne ostavljaju mesta za nejasnoće kod polaznika. Drago mi je što je grupa raznolika i što imamo prilike da radimo na studijama slučaja i konkretnim primerima, rekla je Mina Čukić, jedna od polaznica.
– Navikavši na suvoparan i frontalan način nastave, iznenadila me je dinamičnost nastave i posvećenost profesora istoj. Znanje utemeljeno primerima iz realnog poslovanja, mogućnost diskutovanja, ali i simulacija Press konferencije ostavila je na mene snažan pozitivan utisak, izjavila je Marija Najdanović, polaznica.
– Prvo bih želeo da naglasim da mi je drago što sam polaznik Poslovne škole za public relations. Posle prvog predavanja imam pozitivno mišljenje o školi, kakva su mi bila i očekivanja. Ono što bih istakao, a vezano je za predavanje jesu praktični primeri. Predavanja su temeljna, sveobuhvatna i potkrepljena praktičnim primerima što dodatno približava materiju slušaocu, rekao je Stefan Kokanović, IntRaster.